Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-24, 22:11   #227
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Talullah Pokaż wiadomość
To Ty napisałaś że mu nie zapłacisz a dla mnie takie osoby pasożytuja.
Masz umowę na najem okazjonalny? Do niej nie trzeba notariusza. I nie wiesz czy nie odprowadza składek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może cofnij się do posta dlaczego tak napisałam,nie mam w umowie jakiś zmian o podwyższce czynszu a już taką dostałam w styczniu na szczęście małą.
Nie było to dosadnie napisane bardziej cynicznie a tu wszystko wszyscy muszą brać do siebie.
Nie wiem ale szczerze wątpię,bo co komu szkodzi załatwić umowę przez notariusza i zapłacić kilka groszy.
Tak to najem okazjonalny umowa zresztą za kilka miesięcy wygasa



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Gdzie można się dowiedzieć czy te składki są odprowadzane?
Czy mi w ogóle takiej informacji udzielą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No tak rzeczywiście sama zgodzilam się na takie warunki,wyjaśniam tylko jednej osobie tutaj bo trochę jednak mnie obraziła i wydaje mi się to nie do końca normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Już kończę w tym temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując