Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-01, 08:23   #4009
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mika121 Pokaż wiadomość
Mam dwa pytania.

Po pierwsze, w pierwszym tygodniu brania tabletek czynnych (Vibin) jedną zwymiotowałam po ok. 3,5h od zażycia - wg ulotki jest prawdopodobieństwo, że się nie wchłonęła, a niestety nie wzięłam kolejnej. W tym samym tygodniu byłam mega chora i brałam antybiotyk (wiadomo, zabezpieczałam się dodatkowo). Teraz jestem w trzecim tygodniu brania tabletek czynnych, 7 dni od antybiotyku już minęło - czy mogę zrezygnować już z dodatkowego zabezpieczenia? Czy lepiej wstrzymać się do następnego blistra, ze względu na wymioty i antybiotyk?

2 pytanie. Chciałabym sobie przesunąć okres, bo wypada mi na wyjazd - czy bezpiecznie mogę zrobić tak, że nie zrobię przerwy, czyli po 21 dniach brania czynnych zacznę brać kolejne opakowanie? Po prostu nie będę brać placebo i będzie ok?
1. Ja bym liczyła, że po 3,5h tabletki nie było już w żołądku . Ale zrób jak uważasz.

2. Tak, wszystko będzie ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując