Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Helpuuuunkuuu - nie umiem nic ze sobą zrobić
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-23, 15:39   #6
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Helpuuuunkuuu - nie umiem nic ze sobą zrobić

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Hej

Wydaje mi się, że najlepiej wyglądasz w tej fryzurze na pierwszym zdjęciu. W innych wyglądasz trochę zbyt poważnie (moim zdaniem).

Co do podkładu, to polecam Ci zagłębić się w temat bb creams ( TU) oraz PRAWDZIWYCH podkładów mineralnych. Ja sobie teraz testuję kremy bb i minerały - i wiem, że na pewno nie wrócę już do tradycyjnych podkładów. Tylko jeszcze nie wiem, czy w końcu wybiorę bb czy minerały
Aha, pisałaś o podkładzie mineralnym z L'Oreal. Radziłabym Ci odpuścić sobie takie drogeryjne podkłady. Jeśli chcesz spróbować minerałów, to najlepsze są takie, których [niestety] nie da się kupić w sklepie, tylko trzeba zamówić je przez internet. Najpierw zaopatrz się w próbeczki (np. na Allegro) oraz pędzel do rozprowadzania sypkiego podkładu (flat top lub kabuki).

Co jeszcze...? Odcień podkładu. Ja też czytałam, że jeśli ma się różową cerę, to nie powinno się wybierać różowawych podkładów, tylko żółte. Moim zdaniem najbezpieczniej byłoby wypróbować neutralne beże Wtedy nie będzie strachu z prosiaczkowatością ani też nie przegniesz w drugą stronę. Zresztą podkłady mineralne mają tyle odcieni, że na pewno coś dla siebie znajdziesz Ja zawsze myślałam, że niemożliwym jest, żebym znalazła dla siebie dobry odcień jakiegokolwiek podkładu, wypróbowałam już wiele drogeryjnych i kremów bb (kremy bb są fajne, ale gorzej jest z trafieniem odcienia w porównaniu do minerałów), aż tu ostatnio kupiłam sobie próbki minerałów (firmy Lumiere) i w końcu jestem zadowolona

Powodzenia!
Dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź Do fryzury z pierwszego zdjęcia chyba nie jestem do końca przekonana, ale jeszcze to rozważę Minerałami na pewno się zainteresuję. Wiem, że ten L'Oreal to ściema, dostałam go od mojej siostrzyczki, która go nie używała i ja też go nie używam koniec końców Zainetersuję się głębiej obydwoma tematami (kremami BB i podkładami mineralnymi).

Możecie mi napisać, co sądzicie o Lily Lolo albo Everyday Minerals?

Kurczę, z neutralnymi beżami też mam problem, bo jeśli akurat nie jestem zaróżowiona (a często jestem - ciepło mi, zimno mi, boję się, wstydzę się, czerwienię się bo się czerwienię itp., plus prawie zawsze czerwono-różowy nos) to mam bardzo jasną cerę i z ciemniejszym wyglądam jak w masce, a z kolei jeśli użyję jasnego i się zaczerwienię, to wyglądam jakbym obsypała się mąką... Musiałabym mieć coś SUPERkryjącego i jednocześnie dobrze trafić w odcień idealny z moją naturalną cerą, żeby to jakoś wyglądało. Dobrze myślę?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując