Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Helpuuuunkuuu - nie umiem nic ze sobą zrobić
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-25, 13:49   #12
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Helpuuuunkuuu - nie umiem nic ze sobą zrobić

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź Do fryzury z pierwszego zdjęcia chyba nie jestem do końca przekonana, ale jeszcze to rozważę Minerałami na pewno się zainteresuję. Wiem, że ten L'Oreal to ściema, dostałam go od mojej siostrzyczki, która go nie używała i ja też go nie używam koniec końców Zainetersuję się głębiej obydwoma tematami (kremami BB i podkładami mineralnymi).

Możecie mi napisać, co sądzicie o Lily Lolo albo Everyday Minerals?

Kurczę, z neutralnymi beżami też mam problem, bo jeśli akurat nie jestem zaróżowiona (a często jestem - ciepło mi, zimno mi, boję się, wstydzę się, czerwienię się bo się czerwienię itp., plus prawie zawsze czerwono-różowy nos) to mam bardzo jasną cerę i z ciemniejszym wyglądam jak w masce, a z kolei jeśli użyję jasnego i się zaczerwienię, to wyglądam jakbym obsypała się mąką... Musiałabym mieć coś SUPERkryjącego i jednocześnie dobrze trafić w odcień idealny z moją naturalną cerą, żeby to jakoś wyglądało. Dobrze myślę?
na 1 zdjeciu wygladasz baaaardzo ladnie!
co do lily lolo - ja jestem bardzo zadowolona, mam odcien warm peach - jestem blada i wspolgra bardzo fajnie.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując