Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-23, 19:14   #64
Ewela1155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz IV

Witam Z nadmiernym wypadaniem włosów zmagam się już ok 8 miesięcy a właściwie wtedy zaczęłam to zauważac. Od tamtej pory odwiedziłam juz lekarza rodzinnego ginekologa endokrynologa trychologa i trzech dermatologów. Zrobiłam komplet badań podstawowych plus hormonalne wszystko poza podwyższonym 17 OH progesteron em w normie. Dwóch ostatnich dermatologów zdiagnozowalo łysienie androgenowe. Jestem załamana psychicznie nie umiem sobie z tym poradzić. Masakra. Aktualnie od dziś stosuje pantostin. Mam nadzieje ze pomoże

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

No i zrobiłam juz jedna serię mezoterapi takiej witaminowe. Nic to nie dało. Teraz jestem po drugim zabiegu dermahilem bo podobno coś działa na androgenowe ale dermatolog h której to robie powiedziała ze to trochę jak leczenie grypy witaminami i ze tylko minoxidil jest skuteczny na androgenowe a ja się boję tych wszystkich skutków ubocznych. Ehhh masakra żyć mi się odechciewa...
Ewela1155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując