Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zara, NK, wyprzedaże + OT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-19, 18:41   #3194
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zara, NK, wyprzedaże + OT

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
O tym regulaminie pisałam kiedyś do rzecznika praw konsumenta i wszystko gra, mamy zmieścić się w 30 dniach, sklepu może nie interesować jaką drogą dostarczymy zwrot, po prostu mamy 30 dni (łącznie z drogą paczki zwrotnej).
Kiedyś dawno temu [emoji16] jak weszły paczkomaty do zary, to na etykiecie była jej ważność i zwracałam rzeczy na podstawie tej daty, czyli czasem mogły u mnie leżeć niemal 2 mies.[emoji854] Potem zaczęłam czytać, że dziewczynom nie uznali zwrotu i raz niestety jedno zamówienie poszło parę dni po terminie, nie uznali, walczyłam, jednak na nic się tu to zdało (stąd info od rzecznika )
A regulamin został właśnie zrewidowany niedługo po tych "przygodach" i teraz jest jasne info o fizycznym zwrocie w przeciągu 30 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie do końca się z tym zgodzę, bo co jeżeli nadasz zwrot załóżmy po 5 dniach a z winy kuriera dociera on dopiero po 30 do Zariusza? Szczególnie, że zwrot jest zgłaszany internetowo i rejestrowany. I dodatkowo korzystamy ze zwrotów, które opłaca Zara. Co jak paczka zginie tak na amen?
Pomimo jakiejś tam nikłej interwencji rzecznika ten regulamin jest nadal bardzo słaby.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora