Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fanki wearmedicine/Medicine
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-18, 19:29   #13
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: fanki wearmedicine/Medicine

I ja dolaczam do fanek marki Medicine Moj pierwszy zakup zaczal sie od inwestycji w kurtko-plaszcz puchowy, zainteresowal mnie kroj W trakcie uzytkowania z kurtka nic sie nie dzialo, do tego sie okazalo, ze jest wykonana z nieprzemakalnego materialu, mimo ze nie bylo to wspomniane w opisie, wiec plus za jakosc.

Niedawno skusilam sie na sukienke "pensjonarke", kilka bawelnianych T-shirtow z nadrukiem, torebke. SUkienka pensjonarka - swietna jakosc, z podszewka, gruby solidny material, ladny kroj. Po praniu nic sie nie zadzialo.

Dodam od siebie, ze gdy zamawiamy cos z Answear z odbiorem w salonie Medicine to mamy dodatkowy rabat -20% na wszystkie rzeczy w sklepie.Rabat jest naliczony nawet od promcyjnych cen, wiec juz w ogole "szalenstwo" i uklon w strone klienta.

Co do rozmiarowki to dla mnie jest zawyzona conajmniej o rozmiar. Ale trzeba czytac opis, bo oni sa dosc niekonsekentni jezeli chodzi o rozmiary :P

Medicine lubie za niespotykane kroje, zawsze sie tam znajdzie cos innego, z pazurem Zawsze tam znajde cos, co wpisuje sie w moj gust. Moim zdaniem ta marka jest dosc mocno zblizona do Mango.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując