Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zara, wyprzedaże, nk + ot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 20:57   #4837
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Kasiula czekałam wczoraj na łóżko z materacem od 16-20, dostałam kilka smsów, że zaraz będą. Usługa płatna 180 zł i nie przyjechali. Zadzwoniłam wczoraj na infolinię Ikei i tak mnie tam babka wkurzyła, że aż się rozłączyłam, co mi się pierwszy raz w życiu zdarzyło. Ani przepraszam ani nic. Mogę anulować zamówienie albo wybrać nowy termin, ale taki, który im pasuje, nie mi! Dodam, że zapłaciłam już za wszystko w sklepie stacjonarnym gotówką ok. 3 tys zł. Nie mam zamiaru dzwonić do nich drugi raz. Poczekam czy oni się tym zainteresują, a dziś chyba się wpiszę na tablicy Ikei. Według śledzenia przesyłki byli u mnie wczoraj dwa razy nie wiem czy Ikea jest taka ekologiczna skoro kilka razy doręczają samochodem przesyłki.
Niepoważne z ich strony

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziżas to jakaś masakra jest!
Łóżko z materacem.




Nie no nic nie składam na razie, bo potrzebuję łóżko. Ale uważam, że powinni mi zwrócić kasę za dostawę!




Tak właśnie


Dodam, że w ub. sobotę czekałam na elektryków od godz.8 rano i też nie dotarli zapomnieli!
Fachowcy.....

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oj to rzeczywiście. Ja akurat autem mam ok.20 minut, ale cały dzień składania łóżka dziś przez tatę i nie dość, że jeszcze nie skończone, to są złe dwa elementy i tata jedzie jutro wymienić żałuję, że nie wykupiłam montażu, ale kto wiedział, że to taka męka Łóżko rano przywiozła inna firma przewozowa. Jutro piszę reklamację na tamtą.
Chyba po tym wszystkim odpuszczę sobie Ikeę na dłuższy czas.
Wykupienie z montażem jest bardzo wygodne bo nawet jak coś źle spakują (coś im zabraknie) to muszą po to sami szybko jechać.
Mnie w kwietniu z Ikei w całym pokoju meble i szafę PAX-A składali, przyjechało dwóch młodych chłopaków, trzy godziny i po sprawie. A tak .... sami byśmy z dwa dni te meble składali.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora