Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co myślicie o cieniach maybelline?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-05, 16:04   #11
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: co myślicie o cieniach maybelline?

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
możliwe że są, ale tak bardzo mi to nie przeszkadza; byłam dziś w dwóch sklepach i nawet wogóle nie ma tych pur color.
a patrzyłam na expert mono ale tez nie ma tych kolorków jakie są na tej aukcji ale konsystencja mi sie spodoała ich tylko wiadomo że jak się pociągnie palcem to będzie lepszy efekt niż jak pędzelkiem.

Zastanawiam się nad tymi expert wear, nad dwoma kolorami, popielaty i grafitowy; czy ten grafitowy jest taki sam jak ten grafitowy z pur color? bo nie chę zamawiać takich samych, wogóle czy te zdjęcia rzeczywiście przedstawiają kolorki? kate_rossi, babooshka wy macie to może się wypowiecie?
grafitowy z pure - chyba chodzi o popielaty, nie mi z nich grafitowego.

kolorki zgadzaja sie praktycznie ze zdieciami, moj zielony DUO WARM GREEN 2 (głęboka ciemna zieleń) odrobinke rozni sie - w rzeczywistosci jest ciutke jasniejszy. nie wiem jak z tymi popielatymi nie mam takich wiec razcej ci nie pomoge - przykro mi

a co ich przeterminowania , az specjalnie polecialam do lazienki sprawdzic date ale mi sie napisy pod spodem poscieraly :/ ale nie zauwazylam zeby dawaly slaby kolor - faktem jest ze pur color daja jasniejszy kolor od expertow.
to tylko co wiem
pozdrawiam
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując