Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-20, 10:05   #24
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
Aaa, przeglądając suknie właśnie znalazłam laskę z niebieskimi hortensjami! Paaaaatrzcie, jak to pięknie wygląda!
Na 100% będę miała bukiet z hortensji, zielonych i niebieskich, są po prostu megaboskie
piękny
Cytat:
Napisane przez Magdzia0108 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, zamawiam takie figurki na tort:
http://img.pakamera.pl/i1/1/113/inne..._117215113.img

Oczywiście są wykonywane pod dyktando zamawiającego tzn kolory włosów, suknia, garnitur, kolor przewodni, żeby było na podobieństwo Państwa Młodych.
fajne

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
My też nie mamy kamerzysty nigdy nikt potem tego nie ogląda... raz po ślubie a potem leży latami. Wole zdjęcia i tak mam
Rodzina napewno się zdziwi... no bo przecież jak to tak bez kamerzysty a no właśnie tak
u mnie tak samo ja nie oglądam w ogóle takich płyt/kaset. No jak byłam mała to np z zakończenia podstawówki i komers w kółko oglądałam, ale jakoś tak mi później przeszło. Jakbym miałam kasę to bym zamówiła sobie teledysk ślubny, nie takie typowe filmowanie tylko coś takiego jak robię moi fotografowie, ale nie mam dodatkowych 4 tys do wydanie więc odpuszczam zupełnie. Jestem bardzo wymagająca więc albo coś jest super albo wcale
Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Wkurza mnie jego brak zaangażowania w sprawy ślubne, on myśli że jak mu wszystko pod nos podstawię a on tylko zadzwoni to oznacza ze on sie angażuje. Poszukał by czegoś od siebie to wiedziałby ile trzeba stracić na to czasu. Nie wiemy kompletnie co wziac na pierwszy taniec, ja chce to załatwic już a nie szukac na 2 tyg przed weselem, przesłuchałam juz może milion piosenek i na każdą słysze no nie wiem, może byc, poszukaj innej. Krew mnie zalewa bo ja sie staram a on ciagle wymadza zeby szukała czego innego. Ja juz nie mam cierpliwości jesli chodzi o piosenkę na pierwszy taniec. Powiedziałam mu zeby sobie sam szukała bo ja juz nie mam siły. On pracuje dosc długo, na akord wiec to nie 8 godzinna praca, wiem ze nie ma zbytnio duzo czasu ale odkad sie zareczyliśmy może raz czegos sam od siebie poszukał i to w dodatku jak mu trułam zeby sie wizał za sprawy slubne. Czasem sie czuje jakbym brała ten ślub sama ze sobą
współczuje zwłaszcza że Wy już naprawdę blisko do ślubu macie, TŻ powinien już zacząć sie wczuwać no ale niektórzy faceci tak mają i nie wiem czy to sie da zmienić
Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
kamerzysta u mnie też będzie nie wyobrażam sobie inaczej, płytę ze studniówki oglądam co najmniej raz na 3 miesiące i nie mam jeszcze przesytu a studniówkę miałam 7 lat temu
serio? kurcze, ja moją kasetę (VHS ) ze studniówki to może z 2 razy oglądałam i sobie leży i się kurzy, nienawidzę na siebie patrzeć na filmach, a na studniówce to wyglądałam szczególnie tragicznie Ale dobrze wiedzieć że są takie osoby które wracają do starych nagrań wtedy rzeczywiście warto mieć film
Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Przeglądałam tą stronkę z używanymi sukniami, co nam Chatka przesłałahttp://www.suknie-wesele.pl/suknie_slubne,32,1,1.html . I kurka są tam bardzo ładne kiecki tylko albo za duże, albo z drugiego krańca Polski....
ja też wczoraj trochę pooglądałam tę stronę (tylko woj śląskie sobie ustawiłam) i się przeraziłam ile jest jeszcze takich totalnie kiczowatych stylizacji typu suknia osiem warstw tiulu i siedem różnych drapowań, rękawiczki, diadem, welon, bufiaste bolerko i kokolok serio nie wiem kto tym PMkom doradza
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora