Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Curacne!!!!
Wątek: Curacne!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-31, 08:21   #32
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Curacne!!!!

Kasiapiotrka, co do tego na ustach to nie wiem, ale wysypka na dłoniach czasem się pojawia, ja też ją miałam i moja dermatolog się zdziwiła, bo ponoć jest rzadkim skutkiem ubocznym. Rada na wysypkę? Nawilżać, nawilżać, smarować kremami, przejdzie

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Jestem przy końcu kuracji Curacne, zostało mi jeszcze jakieś niecałe dwa miesiące... obecnie biorę jedną tabletkę 10 mg co drugi dzień...Mam pytanie do osób które są przy końcu kuracji tak jak ja lub skończyły Mianowicie czy też u was było tak, że przy pełnej dawce (w moim przypadku 20 mg) miałyście lepszą cerę, a potem bo zmniejszeniu gorszą? Jakieś pół roku po rozpoczęciu przygody z Curacne moja cera, oprócz wiadomych przebarwień była piękna.. teraz ma większą tendencję do czerwienienia się, jest wiecznie podrażniona, a na linii żuchwy i skroni, czasem na czole pojawiają się zaskórniki, które zwalczam Brevoxylem... Dlaczego tak się dzieje? Czasem martwię się, co będzie po całkowitym zakończeniu kuracji....

Jeszcze drugie pytanie Też tak macie, że wystarczy odrobina wysiłku fizycznego, zmiana temperatury lub stres, a wasza twarz jest oblana potem??
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując