Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Curacne!!!!
Wątek: Curacne!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-30, 00:20   #37
Mizashi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Curacne!!!!

Hej ponownie,

Zrobiłem tak jak poradził mi derm. Spróbowałem jeszcze raz wziąć pierwszą dawkę. Efekty uboczne były może nieco mniej intensywne i krócej trwały, ale już po 4-5h miałem lekki ból głowy, uczucie ciężkiej głowy, a w nocy od szyi w dół strasznie było mi zimno. Natomiast głowa gorąca.

Nie było innego wyjścia - musiałem odstawić Curacne 40mg. Ponoć jestem pierwszym takim przypadkiem u tego dermatologa, że choć nie biorę żadnych innych antybiotyków to mam tak intensywne i tego rodzaju objawy po Curacne. Jednak moje plecy może uratować tylko Isotretinoinum.

Przypisał mi Axotret 10mg i zalecił sprawdzać ciśnienie oraz z nim konsultować. Pierwszą dawkę wziąłem dziś. Objawy podobne jak po Curacne, ale w znacznym stopniu słabsze - myślę, że tego typu męczarnię mogę przejść, o ile psycha mi nie siądzie, bo już zaczyna się dość depresyjny okres w roku (święta, nowy rok). Głowa boli, ale lekko. Jest też lekkie uczucie "kamienia w głowie" i lekkiego otumanienia. Są też nudności.

Axotret 10mg wziąłem dziś o 16:20. A moje ciśnienie wyglądało tak:
  • 16:24 - 127/85 p. 60
  • 18:38 - 129/85 p. 60
  • 20:07 - 141/86 p. 65
  • 22:57 - 123/80 p. 61
Jestem strasznie zmienny, jak widać. Przede mną noc, zobaczymy jak to będzie. Ciekawy jestem, dlaczego mój organizm nie toleruje tego leku.

Aha. No ja na twarzy nigdy nie miałem trądziku. Ogólnie miałem go zawsze na łopatkach i ramionach, czasem więcej czasem mniej, bo stosowałem różne acne-dermy i benzacne :P. Mam nadzieję, że mi ten antybiotyk nie popsuje cery na twarzy

Edytowane przez Mizashi
Czas edycji: 2013-11-30 o 00:29
Mizashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując