Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Curacne!!!!
Wątek: Curacne!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-26, 00:00   #44
Mizashi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Curacne!!!!

Nooo, rzeczywiście, masz idealną cerę! Moja jest taka średnia. Gdyby nie zarost może też miałbym w miarę taką fajną.

Co do tego mleka ciekawa sprawa. Powiem Ci, że na vlogu AzjatyckiCukier pierwszy raz dowiedziałem się, że odstawienie mleka może dać jakieś efekty. A jestem bardzo mlekolubny, mimo iż mam nietolerancję laktozy i często spożycie mleka łączy się z późniejszymi dolegliwościami... Robiłem eksperyment i odstawiłem mleko na 2 miesiące. Żadnych pozytywnych efektów niestety nie zauważyłem. A zamiana mleka na mleko sojowe jest dla mężczyzny ponoć średnim rozwiązaniem. Być może spróbuję jeszcze raz, skoro także Ty o tym wspominasz.

Na tym vlogu słyszałem jeszcze, że warto jeść ananasy, bo ananas ma dużo bromku w sobie i chłodzi ciało. Niestety ananas w dużych ilościach też nic nie zmienił u mnie.

3cia porada: unikanie słońca - jak najbardziej! Jak wystawie plecy na słońce to jest masakra potem. Ale w tej kwestii toczę wojny poglądowe z moim tatą, który uważa, że najlepszym lekiem na trądzik jest słońce, a nie żadne leki czy kosmetyki. I nie wiem jaka jest prawda już sam, ale z doświadczenia wydaje mi się, że słońce tylko pogarsza sprawę. Słońca bardzo nie lubię także z innych powodów: moje oczy są wrażliwe na światło, wiele rzeczy mnie razi, nawet biały śnieg.

4ta porada: picie wody - to wiadome. Nigdy nie piję jej zbyt dużo, ale staram się jak mogę. Generalnie moja natura jest taka, że mało płynów w siebie wlewam :P

https://www.youtube.com/watch?v=H9xhvvbbV40# (wspomniane rady na vlogu)

Dziękuję Ci za pozostałe rady, których tutaj nie skomentowałem - na pewno z nich skorzystam. Co do Ziaja Intima (ale chyba bez Szałwi) to nawet mam taki płyn kremowy dla kobiet i z niego czasem korzystam jak z mydła! Ale nie stosowałem go nigdy do twarzy, tylko do rąk, bo nie wysusza jak wiele mydeł . To jest "kremowy płyn do higieny intymnej z kwasem askorbinowym przeciw podrażnieniom". Może też będzie dobry?

Na koniec też załączę swoją fotkę, choć nie super aktualną (2013), ale dużo się u mnie tu na szczęście nie zmienia. A szczególnie teraz, gdy kończy się lato - to nawet plecy wyglądają lepiej. Po jednej stronie mam większy cień pod okiem - z tym też staram się jakoś walczyć i również bez efektu - może wiesz co z tym zrobić? Mniej komputera?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ddddn.jpg (73,3 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez Mizashi
Czas edycji: 2014-08-26 o 00:08
Mizashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując