Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Curacne!!!!
Wątek: Curacne!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-25, 00:59   #49
Mizashi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 17
Dot.: Curacne!!!!

Cytat:
Napisane przez jaqlin Pokaż wiadomość
Mizashi - ale Ty masz bujne włosy!!!
Podzieliłbyś się!!
Myślę, iż nie jedna kobieta oddałaby wszystko za tak mocne, czarne i bujne włosy.

Ja jakbym takie miała, to bym była o niebo ładniejsza.

Teraz tak, wracając do Twojej wypowiedzi. Ostatnio mam duży problem z suchymi rękoma - genialnie - będę je myć wspomnianym płynem

A co do opalania się - unikam jak diabeł święconej wody, aż się ze mnie śmieją, bo blada jestem jak mąka - ziemniaczana;p
To teraz Cię zaskoczę! Co prawda nie jesteś pierwszą osobą, która mówi mi, że mam bujne włosy, aczkolwiek odkąd leczę swoje Hashimoto i niedoczynność tarczycy to zacząłem strasznie tracić włosy . I byłem zmuszony zmienić szampon na Vichy Dercos Aminexil przeciwko wypadaniu. Co prawda wciąż mam bujne i gęste, ale zaczęły mi wypadać w ilości przekraczającej 100 dziennie (szczególnie podczas mycia jest tragedia), dlatego muszę to jakoś zatrzymać. No i nawiązując do tematu trądziku i Curacne to mój trądzik wiąże się przede wszystkim z zaburzeniami hormonalnymi biorących się właśnie z Hashimoto. Z tego powodu mam też inne problemy w życiu. Nie wiem co powoduje moją nietolerancję Curacne itp leków... (ciekawy jestem czy kiedyś spotkam tu kogoś z podobnym problemem). Na szczęście idzie zima i moje plecy ładnieją. Do tego powróciłem do tabletek Revitol Acnezine z antyoksydantami na skórę. Kiedyś były cholernie drogie, teraz na Allegro są za ok 39 zł sztuka (30 kapsułek). I wiecie co? Po miesiącu brania tego dzień w dzień chyba działa! A może to ta zima? Nie wiem, ale na razie biorę regularnie, może akurat. Mam też nadzieję, że nauczę się lepiej kontrolować swoje hormony - być może to również poprawi stan moich pleców.. Niestety jest na nich wiele plam potrądzikowych, a jednocześnie nie mogę powiedzieć, że nie ma tam świeżych wyprysków. Zawsze coś pojedynczego jest i nie zawsze mogę rozróżnić. Na razie będę kontynuował swoją kurację Acnezine Revitolem (kapsułki) i Skinorenem (choć mam wrażenie, że dla skóry stał się obojętny). Do tego jakiś cynk w tabletkach. Na włosy i niedoczynność tarczycy będę brał selen i obowiązkowy Euthyrox - jego dawka wg wyników z krwi. Chcę też spróbować diety bezglutenowej, ale nie wiem czy mi się uda (ciężko to zrobić, gdy cała rodzina nie jest na to gotowa). Mam nadzieję, że dojdę do momentu, kiedy będę mógł zacząć leczyć już same blizny potrądzikowe.

PS. Już tak nie narzekaj, masz bardzo fajne lśniące włosy!

Edytowane przez Mizashi
Czas edycji: 2014-10-25 o 01:13
Mizashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując