Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Curacne!!!!
Wątek: Curacne!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 11:31   #58
12nula07
Przyczajenie
 
Avatar 12nula07
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 11
Dot.: Curacne!!!!

Hej wszystkim. troche mnie tu nie bylo, ale odzywam się zeby polecic wam zupelnie inny lek ktory dziala naprawde cuda! Lek nazywa sie LAVYL AURICUM SENSITIVE - link http://www.ecostrefa.pl/index.php?pa...hk=1&Itemid=55 i jest do Polski sprowadzany zza granicy. Ja uzywam go od ponad tygodnia i efekty sa zdumiewajace! Stosuje sie go bezposrednio na skore kilka razy dziennie i co najlepsze - nie wiaze sie on z zadnymi efektami ubocznymi. Brzmi niewiarygodnie - tez myslalam ze to bajka a prawda jest taka ze ten lek jest na wszystko.. Znajomy wyleczyl sobie nim wrastajacy paznokiec, inny kolano a znajoma wlasnie tradzik. Lek ten mozna stosowac zewnetrznie jak i bezposrednio do zoladka (ja dodaje go sobie do wody i wypijam pare razy dziennie). Samo dzialanie polega miej wiecej na tym ze wchlania sie on przez 7 warstw skory i dociera do wewnatrz organizmu w ok. 15 sek. Wiec jesli spryskacie sobie piszczel to po chwili pod odpowiednim urzadzeniem zauwazycie ze przepsikaliscie sie na wylot jedyny minus jest taki ze ten lek jest cholernie drogi - w internecie kosztuje ponad 400zl.. Ja mam mozliwosc sprowadzenia go za ok 150zl, dzieki znajomej lekarce wiec jesli ktos bylby powaznie tym zaiteresowany to prosze pisac na prv. Dolacze zdjecia przed i po zastosowaniu tego leku zrobione w przeciagu tygodnia przede wszystkim polecam to tym ktorzy maja problem z przyjmowaniem CURACNE lub na nich po prostu nie dziala. Nie zaszkodzi sprobowac, co?
PS. podobno jest to przyszlosciowy lek na raka.

Edytowane przez 12nula07
Czas edycji: 2015-03-24 o 23:31
12nula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując