Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przygotowania do ślubu - kosztorys
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-20, 11:24   #1
misia_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 27

Przygotowania do ślubu - kosztorys


Hej wszystkim [emoji3]

Chcielibyśmy za 2 lata zorganizować wesele. Z związku z tym że mam już 27 lat chciałabym maksymalnie za 2 lata wziąć ślub bo niestety w ciągu roku nie uda nam się raczej uzbierać odpowiedniej kwoty tak myślę. Poza tym pewnie tańsze sale i fajne nie mają terminów na za rok.
Planujemy wesele na maksymalnie 60 osób.
Szukam tańszej sali do 200 zł za talerzyk , nie w centrum miasta bo chciałabym aby trochę było terenu zielonego itd.
Chciałabym zrobić wstępny kosztorys żeby jakoś zaplanować wydatki i zobaczyć ile musimy odłożyć. Sukienka samochód to myślę że jestem w stanie od razu zaplanować wydatek. Ale jeśli chodzi o sale. Na spotkaniu na pewno się dowiem co wchodzi w skład ceny.
Ale może ktoś z Was jest na bieżąco po weselu i będziecie mogli mi pomóc i podpowiedziec. Załóżmy mam napisane że w danej cenie jest wystrój sali . Albo np dany obiekt dekoruje sale. Jak to jest? Lepiej aby faktycznie ktoś z sali ja dekorował czy lepiej wziąć osobę z zewnątrz od kwiatów itd?
Pewnie najtaniej było wszystko zrobić samemu ale niestety nie mam aż takiego zmysłu i zdolności artystycznych [emoji2]
Na co zwrócić uwagę i o co warto pytać załatwiając sale.
Co wziąć pod uwagę uwzględniając wydatki i jak mniej więcej wycenić dane usługi. Mam stronkę dotyczącą wesel i tam mogę sprawdzić ceny orkiestry wypożyczenia samochodu.
Na czym można oszczędzić?
Wszyscy goście muszą mieć nocleg ale niektóre sale oferują jakąś ilość noclegów w cenie.
I tak myślę ile powinno być jedzenia na daną ilość osób.
Pytam o wiele rzeczy bo nie chciałabym aby wesele mnie kosztowało 60 tys [emoji4]
Nie zależy mi na żadnych dodatkowych usługach typu fotobudki czy fajerwerki [emoji6]
A może macie polecić jakąś sale w pobliżu Trójmiasta która dysponuje również noclegami [emoji3]

Dzięki za wszystkie podpowiedzi i porady [emoji2]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez misia_92
Czas edycji: 2019-08-27 o 15:54
misia_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując