Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-12-28, 18:34   #4827
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 [emoji3590]- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Mam chyba jakiś kryzys, siedzę i ryczę.. Zupełnie nie wiem dlaczego [emoji17][emoji17] patrzę na to moje dziecko i ryczę. Tak się o nią boję, że cos przeocze, że coś jej przypadkiem zrobię [emoji17] zupełnie siebie nie poznaje.. Dzisiaj zrobiła taką rzadką, wodnista kupę z widocznym sluzem i od razu panika. Ja się wykoncze, wszystko mnie tak stresuje, czy to kiedyś minie? Chociaż trochę? Powiedzcie, że tak, że to tylko chwilowe.. W ogóle nie ściągam. Czasem jest już twarda pierś ale mała sobie z niej je i jest ok. Sama odstawia pierś, więc chyba je tyle ile potrzebuje i głodna nie jest, bo więcej się nie domaga.



Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

A coś robiłaś z tym noskiem?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka


Ja nie pocieszę, bo mam to samo. Co któryś dzień normalnie mi się płakać chce, że nic nie wiem i coś źle robię [emoji20] u nas zaczął ulewać i to jest tak stresujące, że nie wiem. Dziś mi dwa razy chlusnął tak mocno jakby zwymiotował, chociaż sama nie wiem czy to było zwykle ulewanie czy coś więcej. Boje się po jedzeniu cokolwiek z nim zrobić :/ dziś go chciałam wziąć wyżej i tez odrazu ulał, nawet godzinę po zjedzeniu się zdarzyło . Kładę na brzuszek to też odrazu ulał [emoji20] już się naczytałam o refluksie :/
mąż się z kolei codziennie pyta czy go nie zmarnujemy i że to ogromna odpowiedzialność. To chyba nigdy nie minie [emoji1]


Czy wasze dzieciaczki też dziwnie charczą przez sen? Ja pół nocy nie spałam bo co usnęłam to Jaś zaczynał tak charczeć [emoji19] dzisiaj w ciągu dnia jak śpi to jest to samo.




Dziś miałam chrzest zostałam obsrana [emoji1787] taki był rozbryzg. Kolejnym razem chwila nie uwagi i poszło na nasze łóżko, gdzie 10 minut wcześniej zmieniałam pościel [emoji1787]
Za trzecim razem obsikał wszystko dookoła w tym ścianę [emoji1787] zawsze mi się trafiają takie atrakcje. Jednym słowem oszczędza pampersy bo większość idzie na przewijak [emoji41]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez arya09
Czas edycji: 2019-12-28 o 18:35
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora