Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-06, 21:05   #12
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Ploteczki, plotusie - staraczki i mamusie

Cześć i czołem [emoji8] Witam Gryzelde, oj, diagnostyka słaba, cisnęła bym lekarza o skierowanie na NFZ na trombofilie, Ana i inne cuda. Trzy straty to zdecydowane wskazanie do glebszego przebadania. Masz gdzieś blisko ośrodek akademicki? Ja też jestem za przynajmniej próbą farmakologiczną, jeśli się nie da to wiadomo, nie ma wyjścia, ale strata plus pobyt w szpitalu (szczególnie, że tak jak u nas dziewczyny z # leżą razem z tymi na indukcję porodu[emoji17])
Ja dziś ledwo z pracy dojechałam, dzikie tłumy, głównie "artykuły pierwszej potrzeby" typu recepty sprzed miesiąca [emoji36] we wtorek mam wizytację z centrali, a tu jakby granat wrzucił. Najwyżej zobaczą prawdziwe życie, a ja wypowiedzenie [emoji23]
Jak mówiłam testuje teraz ACC, zobaczymy efekty, a raczej pewnie ich brak [emoji41] jak Czarownica, mam jeden cud, ale drugim bym nie pogardziła [emoji6] szczególnie, że młody stwierdził, że chce dzidziusia w domu, jeszcze się nie może zdecydować czy brata czy siostrę. Tylko wiek mnie goni, no i choroby w rodzinie też przerażają... jak będzie to dobrze, mieliśmy się starać tylko do końca zeszłego roku, ale wydłużamy-a potem tylko menopauza [emoji16] a jak nie (chociaż dwie biochemiczne były) to trudno...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując