Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - styl ubierania :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-29, 08:28   #23
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: styl ubierania :)

Mój styl po części pokrywa się ze stylem sarenki . Ciężko go określić, no ale spróbuje :P
Uwielbiam spodnie na kant z materiału, po prostu je kocham. Wszystkie są "home made" - bo szyje je mama. Wtedy mam gwarancję, że spodnie będą idealnie leżeć . Oprócz kantówek lubię też bojówki, ale nie takie całkiem "bojówkowate" tylko troche ugrzecznione . Buty - uwielbiam obcasy, tak 6 cm to wg mnie optimum, ani większe ani mniejsze oraz płaskie buty. Bluzkie najczęściej przy ciele, bez nadruków, brokatu, klamr, rzemyków, rozcieńć i innych ohydztw, bo po prostu w modzie wg mnie najważniejszy jest umiar, często zdarza mi się, że widzę już ładną bluzkę, chcę spojrzać na jej przód....no i kapa, bo ma wielki i głupi nadruk, klamry, zamki itp. itd. a tego po prostu nie znosze . Wśród kolorów to jest różnie, najbardziej lubię:
-niebieski
-czarny
-pieprz z solą
-różowy, ale jasny
-zimny brąz
-czasami khaki

Nie trawię:
-zielonego butelkowego
-żółtego - wyjątkiem może być cytrynowy
-pomarańczowego
-fioletowego - chociaż kiedyś lubiłam

Także jak dziewczyny podziwiam stl Jackie K., chyba nikt już z dzisiejszych gwiazd nie może dorównać jej wyczuciem smaku i elegancją
Wśród kreatorów lubię CK, sukienki Donatelli Versace (trochę przeładowane, ale lubię je oglądać) oraz YSL

Aaaa, zapomniałam o dodatkach. Nie nosze w ogóle pierścionków, jeśli biżuteria, to tylko srebrna, kolczyki małe, łańcuszek z kulką i zegarek, czasami broszka przypięta do marynarki, ale to wszystko
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując