Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-28, 21:46   #7
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Maybelline volume express curved brush vs Rimmel super extra lash curved brush

maybelinne nie testowałam ale o rimmelu mogę się wypowiedzieć otóż kiedyś poszłam kupić tusz i pani pokazała mi kilka m.in tego rimmela ale stwierdziłam ze za tą cenę to chyba nic specjalnego<o ja gupia... > i kupiłam jakiś inny(droższy) który okazał sie totalnym badziewiem...ale jak tylko znalazłam na wizażu wątek o rimmelu to pobiegłam go kupić
efekt jest super bo rzeczywiście mozna stopniować efekt a przy tym nakladając kolejną warstwę nie skleja sie ,nie wygląda tandetnie poza tym ma piękny lśniacy czarny kolorek i nie osypuje się.od niedawna mój faworyt z którym szybko się nie rozstanę

p.s opowiedziałam kumpeli o tym boskim tuszu za 12.90 a ona mi powiedziała że ją chyba wkręcam
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując