Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Testuj i zmieniaj się z Garnierem!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-20, 11:53   #192
cedrowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cedrowa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 201
Dot.: Testuj i zmieniaj się z Garnierem!

Cytat:
Napisane przez aniusia8816 Pokaż wiadomość
Dziewczyny testujące zestaw do włosów Fructis, mam pytanie.

Czy otrzymałyście już wiadomość dot. umieszczenia opinii o produkcie w Katalogu Kosmetyku Wszech Czasów?

Zgodnie z pkt. 3.10. Regulaminu:
"Do końca testowania Testerka otrzyma prywatną wiadomość w serwisie wizaz.pl z prośbą o umieszczenie swojej opinii o Produkcie w Katalogu Kosmetyku Wszech Czasów."

Ja otrzymałam jedynie wiadomość z prośbą o wypełnienie ankiety wynikowej, a to chyba coś innego prawda? czy się mylę?
Cześć Dziewczyny, dostałam serię Fructis Gęste i Zachwycające do testowania. Toż to uczta dla mego nosa. Kosmetyki pachną kolejno: sorbertem, jogurtem i syropem z granatu.

Maila z linkiem do ankiety wynikowej dostałam chyba tego samego dnia, w którym odebrałam przesyłkę, stąd w ostatniej chwili wypełniłam ankietę (07.02, termin był do 08.02), aby choć ze 2-3 razy kosmetyki użyć.

Jeśli chodzi o prośbę o zamieszczenie opinii na kwc, to za jakiś czas (poprzednio były to 2-4 tygodnie przy poprzednich testach), przychodzi mail z tą właśnie prośbą.
Uważam że wysyłanie maila po kilku tygodniach z prośbą o wystawienie opinii jest bardzo dobre, dlatego że i tak regulamin kwc wymaga by używany produkt był minimum dwa tygodnie.
Także na spokojnie testujcie i wyrabiajcie sobie opinie.
__________________
Blog
cedrowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując