Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica paznokci!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 09:36   #28
metysska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: grzybica paznokci

czesc!

jakis czas temu zauwazylam, ze na koncowkach paznokci a takze na skorkach przy paznokciach (u nog) pojawil mi sie czarny nalot...
zaczelam szukac na internecie co to by moglo byc, jednak nic nie znalazlam. we wsyzstkich watkach o grzybicach paznokci pisze sie o nieco innych objawach - paznokcie zolkna, grubieja, odchodza. a ja mam normalnie czarny nalot (od zewnatrz)....
zaczelam smarowac paznokcie acefungin forte, jednak jak ostatnio przestalam na jakies 2 dni (bo paznokcie zrobily sie zolte, a skora wokol strasznie przesuszona) to nalot natychmiast sie pojawil...

czy to moze byc grzybica, a moze cos innego? czy ktos z was mial podobne objawy?

co gorsza, wydaje mi sie, ze to samo zaczyna mi sie robic na paznokciach u rak...mozliwe ze jestem przewrazliwiona, bo ogolnie strasznie mnie to zdolowalo...

probowalam sie zapisac na wizyte u dermatologia ale uslyszalam termin: czerwiec, a na prywatne leczenie mnie nie stac

bede wdzieczna za jakakolwiek pomoc, chocby probe zdiagnozowania - co to moze byc?

pozdrawiam serdecznie!
metysska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując