Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 09:18   #76
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
skąd takie info.... szok
Chyba z pierwszego odcinka albo pierwszego o Adrianie W każdym razie, pierwszy bądź drugi. Obejrzyj dokładnie. Nawet chyba Mosak mówił o tym, ale ze wyszedł z tego.
Niestety, alkoholikiem, hazardzistą itp jest się całe życie.
Wiem, co mówię, jeden z moich byłych zaczął grać i po kilku większych akcjach, ja po prostu odeszłam. Na szczęście poznałam normalnego mężczyznę bez takich nałogów.



Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Tak, ale jeśliby faktycznie nie było kary umownej, to po co by te dziewczyny powiedziały ''tak'', a następnie czemu nie zrezygnowały po podróży po ślubnej, po co jeżdżą i próbują mieszkać z tymi chłopami itp? Zwł. Martyna. A TVN by nie wyrobił, jakby każdy mógł zrezygnować w każdej chwili, a oni koszta ślubu, wesela i podróży ponoszą...
Co do kasy za program, nawet 20 tys to nie jest jakaś wielka kasa, a za męczenie się z takim Przemixem to zupełnie nie ma sensu
Zgadzam się. To jest po prostu niemożliwe. Nawet w Big Brotherze dostawali jakieś pieniądze. Pamiętny wywiad z Frytką, która o tym mówiła. A mogli stamtąd odejść w każdej chwili.

Edytowane przez cherry_lady1
Czas edycji: 2018-11-08 o 09:38
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora