Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak stać się piekna kobieta?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 17:28   #8
sambuca86
Przyczajenie
 
Avatar sambuca86
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

Masz swietna figure!!! Ja mam 25 lat i za 3 mies powitam na swiecie 1wsze dziecko. Bardzo bym chciala,zeby udalo mi sie schudnac tak jak Tobie.Ja przytylam 8 kg->78,a chcialabym wrocic do wagi z 1wszego roku studiow-58. Powiedz,jak schudlas???
Jako,ze moj zawod nie pozwala pracowac w okresie ciazy zasiedzialam sie w domu. Nie maluje sie,nosze dresy ...i tez sie tego boje,ze jak maly sie urodzi to jeszcze bardziej mnie tu zatrzyma. Co ja moge ci poradzic? Dbaj o wlosy-poczytaj o olejowaniu i niech to bedzie czas,kiedy sie zregenruja i nabiora blasku,urosna (ja tak sobie postanowilam), jesli gdzies wychodzisz to nakladaj makijaz-nie wiem czy umiesz i czy lubisz,ale naucz sie rysowac kreske retro na gornej powiece eyelinerem badz kreska.Ja tez uzywam bezowych cieni najczesciej i kreska napawde robi duza roznice w makijazu. Dwojka dzieci to spore wyzwanie,mnie narazie jedno przeraza,wiec napewno z czasem dla siebie masz problem-ale moze jak dzieciaczki spia warto cos zrobic ze swoim hobby. Ja w ciazy stracilam bardzo duzo pewnosci siebie,dopiero powoli to odyzskuje-bardzo pogorszyla mi sie cera(nigdy nie mialam tradziku,dopiero teraz) no i tycie oczywiscie. Ja na poprawe humoru czytam wizaz(kosmetyki,ktore uwielbiam),sama ucze sie jezykow obcych i to co mnie interesuje,robie sobie plan co zrobie jak juz dziecko sie urodzi-makijaz permanenty,dieta,nowe ciuchy.Bardzo mnie bolalo z poczatku siedzenie w domu,bo jestem kobieta bardzo niezalezna a tu nagle stalam sie calkowicie zalezna od meza,dlatego po porodzie chce wrocic do pracy i to dawalo mi pewnosc siebie.Moze ty tez moglabys cos znalesc,dzieki czemu poczujesz sie niezalezna!!Glowa do gory!!Niejedna by pozazdroscila ci figury!!
sambuca86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując