Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak stać się piekna kobieta?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 12:03   #20
paula005
Raczkowanie
 
Avatar paula005
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 33
Dot.: Jak stać się piekna kobieta?

dziekuje wszystkim za odpowiedzi i za te wszystkie mile slowa!!! zaczne od tego, ze jestem zima. z pewnej strony ktora znalazlam wynika, ze ( jezeli wogole jest cos takiego) jestem zima poludniowa. jesli chodzi o grzywke to mialam juz przerozne. ta ktora mam obecnie mi rowniez sie nie podoba, ale musze poczekac, az odrosnie. cieniowana odpada bo nie mam czasu na dluzsze ukladanie wlosow, a przy tak zniszczonych wlosach w miejscach cieniowana koncowki odstaja bez ulozenia lub prostownicy. ale napewno poslucham i zmienie ta grzywke. brwi wg rad juz zapuszczam umowilam sie z kosmetyczka ze raz na tydzien bede do niej wpadala az nabiora odpowiedniego i naturalnego ksztaltu. jesli chodzi o makijaz to nie wiem jaki odcien rozu dobrac moze wy doradzicie ktory odcien najbardziej by mi pasowal. http://www.lorealparis.pl/makijaz/ce...blush/240.aspx

eevciaa- tak tak szpilki piekna rzecz ale szczerze jak pomysle o tym ze mieszkam na 4 pietrze i o spacerach, zakupach z dziewczynkami czasem bardzo dlugich i meczacych na szpilkach to nogi mnie juz bola patrze z zazdrscia na kobiety w pieknych wysokich butach, ale gdzie ja mialabym w nich chodzic? na plac zabaw
paula005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując