Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Karmić kilkulatka.. Karmić publicznie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 16:23   #248
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Karmić kilkulatka.. Karmić publicznie?

Ojjjeeeej...ale Wy tu bitwę toczycie Już nie przesadzajmy, że karmienie jest takie aż obrzydliwe - jest krępujące dla innych, jeśli mama wyciąga cały swój biust na wierzch tuż przed obcymi ludźmi i karmi Ja widziałam w życiu tylko dwie takie sceny - naprawdę, to był cały cyc, lub oba cyce na wierzchu, bez krępacji. A przypuszczam, że matek karmiących publicznie wokół mnie było znacznie więcej - jednak potrafiły robić to dyskretnie, tak że ani trochę nie zwracały na siebie uwagi.

Siusianie dzieci w krzaczki to też nie jest potworność - ale po klatkach schodowych?! To już przesada, to znaczy, że mamy tych dzieci same o kulturze nic chyba nie wiedzą.

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Mnie taki widok (jak w powyższych załącznikach) nie tyle brzydzi, co...krępuje? Sama nie wiem. Może jak będę matką (o ile będę), to zmienię zdanie na ten temat, ale osobiście nie wyjęłabym całej piersi na widok publiczny.
Karmienie - sytuacja inna, ale pierś ta sama.
Również nie opalałabym się nigdy topless. Biust jest dla mnie częścią tak samo intymną jak np. pupa.

No, ale ja należę do tych bardzo "starozakonnych"
Dokładnie, mnie też ten widok krępuje i bardzo możliwe, że będzie mnie kiedyś mniej krępował jesli dochowam się własnych dzieci ssących pierś Choć przypuszczam, że mimo wszystko cała pierś z uwieszonym dzieckiem u jakiejś obcej kobiety, którą niekoniecznie chcę oglądać w takiej sytuacji...jednak mnie speszy.
Co prawda topless i nago się opalałam - ale z dala od ludzi, na dzikiej plaży Wśród innych nagich czy ubranych ludzi - w życiu!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Jak się tak zastanawiam, to sobie nie przypominam, żebym kiedykolwiek widziała jakąś panią karmiącą publicznie z wywalonym cyckiem W parku widywałam czasem karmiące matki, ale z gatunku tych dyskretnych. I niezbyt często.
No właśnie, dyskretnych. Na dyskretnie karmiące matki nie zwraca się w ogóle uwagi - przeciez to wygląda jak dziecko wtulone w swoją matkę, nic w tym krępującego ani gorszącego. Ale co innego widoki jakie tam wcześniej dziewczyny przedstawiły
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując