Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - TŻtówki 2016 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-31, 13:27   #56
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: TŻtówki 2016 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Pozwólcie miłe Panie, że trochę pobrokacę w nowej części wątku

Ogólnie mój weekend z tżtem super- chyba najlepszy (oprócz tego, kiedy zaczęliśmy być razem), jaki razem spędziliśmy Cudownie było mieć siebie na wyłączność przez całe 3 dni
Piliśmy wino zrobione przez tżta, poszliśmy na dobre piwo z pomarańczami, wzięłam go do mojej ulubionej pizzerii. Pizzę jedliśmy w sumie dwa razy- tak bardzo posmakowała tżtowi Poza tym serial do 3 nad ranem, mnóstwo spacerów, spanie i tulenie Nie kupiliśmy nic z ubrań (chociaż planowaliśmy spore zakupy dla tżta) ale za to wiem już, jaką wodę toaletową mu kupię- wypróbowaliśmy tester i mój mężczyzna pachniał mega
W sobotę, kiedy wróciliśmy po całym dniu łażenia i zaczęłam narzekać na bolące nogi, tż wymasował mi stopy, przykrył kocem, zrobił kolację, podał winko... Wzruszył mnie tą swoją troską i opiekuńczością tak bardzo, że aż się popłakałam A za jakiś czas szlochaliśmy już oboje
Wczoraj też się popłakaliśmy, jak już wracaliśmy do swoich domów. Tak bardzo jestem z nim szczęśliwa i tak nie lubię się z nim rozstawać
Ale super!

Ja dopiero wróciłam z miasta. Wyszłyśmy jakoś koło 8:00 i ze 20 minut temu wróciłyśmy. Pogoda jest okropna i spać się chce strasznie.. ale dzisiaj zrobiłam deal życia. Szłyśmy koło takiego secondhandu, w którym w poniedziałki jest dostawa, to jeden z lepszych u nas, a w moim studenckim mieście też mają chyba ze dwa (Ci Państwo), więc jak tylko mogę to zajdę, ale moja wybredność daje się we znaki, więc rzadko coś biorę. Natomiast dzisiaj wygrzebałam nowiutki, jeszcze z metką, granatowy sweter dla tż'ta Teda Bakera za 39 zł, na metce 89 funtów czyli około 400 zł. Na początku podejrzewałam, że znajdę jakąś plamę/dziurę/przeszycie, ale nic, wszystko w idealnym stanie. Także naprawdę super. I skusiłam się na trzy woski.. miałam wziąć dwa, ale nie mogłam się zdecydować.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując