Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-01, 10:53   #17
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
kasia6713 vel kaśka
Pomadkę Lacalut zużyłam chyba w zeszłym miesiącu- również w gratisie pasty do zębów- dla mnie mega! Nie sądziłam, że zwykła wazelinka tak bardzo przypadnie mi do gustu. Genialnie regenerowała usta.

Róż- u mnie wciąż na wykończeniu, mam kilka w użyciu/ kolekcji co prawda, ale ostatnimi czasy maltretuję tylko jeden. Skubany, mega wydajny, dobrze napigmentowany. Denko w opakowaniu spore, produkt został jedynie na brzegach, stety- niestety, pokruszył się i chyba go w końcu wywalę, no bo ile można telepać pędzlem te okruchy.
Ja mam taki bronzer w użyciu teraz - zostało go niewiele, ale jest i jest. Róży używam na zmianę, bo mam kilka, które lubię więc ciężko coś zużyć. A propo róży macie może taki z inglot w prasowany? Mam dwa kolory jeden w formie freedom, a drugi w czarnym okrągłym słoiczku i oba się strasznie pyla.
Lipiec wypadł mi bardzo dobrze pod wzgledem zużyć. Może uda mi się dzisiaj zrobić zdjęcie to pozniej wrzucę. Sierpień też się nieźle zapowiada - przede wszystkim liczę na sporo, kolorówki, która miała się zużyć w lipcu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując