Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-01, 11:17   #18
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część V

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Krem BB polecam tylko do cery suchej, bo jest bardzo nawilżający, odżywczy i skóra się po nim świeci. Jest to chyba najjaśniejszy krem BB jaki w życiu widziałam (a mam na stanie też kilka koreańskich), ma leciutkie krycie i przyjemnie pachnie. Nie zauważyłam żeby zapychał czy podrażniał, wręcz przeciwnie. O dziwo, byłam z niego bardzo zadowolona, ale na pewno nie każdemu przypadnie do gustu.


Z Avonem wiadomo jak jest, sporo bubli i taniochy, ale nie wszystko jest złe. Są produkty, które są bardzo dobre i wręcz kultowe, ale zgodzę się, że jeśli chodzi o składy to są jeszcze daleko w tyle nawet za drogeryjnymi produktami.
to zrezygnuję z tego kremu BB. Ja po kilku godzinach się świecę (po przypudrowaniu twarzy), więc podejrzewam, że po tym będę się świecić jak choinka dziękuję za opinię

Ja kosmetyków z Avonu używam, ale kupuję je tylko na dużych promocjach w katalogu. Uważam, że ceny normalne są zdecydowanie wygórowane. I uważam jak większość - że niektóre z produktów to zdecydowane buble, a niektóre są naprawdę świetne.
Ja uwielbiam produkty do włosów z Avonu - szampony (chociaż już dawno żadnego nie miałam), serum do koncówek i teraz skończyłam maskę do włosów, która też była prześwietna.
Czasami wpadają mi perfumy, ale tylko na dużych promocjach. Kremów do twarzy używam naturalnych, więc nie próbowałam, ale np. uwielbiam ich pomadki, które rzadko wysuszają mi usta (w odróżnieniu od innych).
Z bubli to trafiłam na płyny do kąpieli, kremy do rąk i niektóre maseczki.
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując