Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chwalisz się, czy żalisz? (+offtopy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-17, 19:25   #1361
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Chwalisz się, czy żalisz? (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Główne konto mam w mBanku. Raz w życiu, na 18 urodziny, musiałam się pokazać na oczy w mKiosku, wszystko inne robię przez aplikację.


Jedyne czego mi brakuje, to pewnych funkcji Revoluta. No ale po to mam Revoluta, więc jakby problem się sam rozwiązał.
Hmm chyba w mBanku trzeba pojedynczo zmienić limit gotówkowy, bezgotówkowy i to jeszcze nawet z ręki wpisać limit. Potem, jak chcesz jej używać, to znowu każdy limit musisz ręcznie ustawić, czyli wpisać kwotę. MBank przecież ma tymczasowa blokadę, która jest szybsza. Nie lepiej korzystać z tego, jeśli często używasz tej funkcji?

Ja wizyty w oddziale banku też nie pamiętam kiedy miałam ostatnio, chyba tylko przy zakładaniu konta w 2006 w jednym banku i 2013 w drugim no ale tutaj mi chodzi właśnie o wygodę zablokowania sobie karty, nie o inne funkcje.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując