Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chwalisz się, czy żalisz? (+offtopy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-17, 20:50   #1363
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Chwalisz się, czy żalisz? (+offtopy)

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Przy limitach są takie suwaki. I te suwaki sobie wyłączam i tyle.


Zajmuje to ze 2 sekundy.


Jest to na tyle wygodne i bezproblemowe, że zwykle większość kart mam dezaktywowanych i aktywuję tylko jeśli chcę nimi akurat zapłacić.


EDIT. Wiem, że użyłam zwrotu "zmieniam limit na 0", ale o to mi chodziło. Nie chciałam żeby się komuś pomieszało z dzwonieniem na infolinię i czasowym zablokowaniem karty.
Jednak mniej wygodne niż 1 kliknięcie i 0,5 sek. Z resztą nieważne, no mi by się nie chciało pojedynczo wyłączać limity, niż jednym kliknięciem załatwić wszytsko

Ale to, że wyłączasz zawsze i przed płatnością dopiero zmieniasz limity, to nie wiedziałam, że komuś się tak w ogóle chce. No, ale to wraca dyskusja z jakiegos wątku, że komuś się chce lub nie chce wl/wył. danych komórkowych

Rozumiem, ja w ogóle nie mówię o żadnej infolinii/oddziale. Właśnie tylko appka.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując