Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chwalisz się, czy żalisz? (+offtopy)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-12-18, 08:54   #1371
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Chwalisz się, czy żalisz? (+offtopy)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89041866]Czytam was jak jakichś przybyszy z przyszłości
Ja i wszyscy znani mi ludzie wszędzie płacimy kartą, zbliżeniowo albo na pin (powyżej 50 euro nie da się zbliżeniowo), nie ma czegoś takiego jak aplikacja na dowód itp, wszędzie są wymagane fizyczne dokumenty. Jedynie aplikacja covidowa to jakiś powiew nowoczesnosci
Aa, wypłata często czekiem, więc chodzę sobie regularnie do banku.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


U mnie to samo, no może oprócz tych czeków. Jeden jedyny raz widziałam jak ktoś tu płaci telefonem [emoji1] O e-receptach to w ogóle nikt nawet nie słyszał. Jak czasami coś sprzedaję na polskich grupach i ktoś się pyta np o płatność blikiem i wysyłkę olx to nie wiem, o co chodzi (tzn teraz już wiem ). Czegoś takiego jak dowód osobisty w ogóle tu nie ma, a prawo jazdy jeszcze dużo ludzi ma papierowe. Ale najbardziej to wam zazdroszczę paczkomatów, ja zazwyczaj muszę latać po paczki na pocztę otwartą do 18, a w soboty 9-12...

Za to mam wrażenie, że mało kto w Polsce używa paypala i w ogóle kart kredytowych, często się spotykam z tym, że ktoś "nie umie" kupować przez ebay.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując