Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnij z Jillian Michaels - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-17, 09:48   #48
qatar
Raczkowanie
 
Avatar qatar
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - część IV

matallewar Powiem Ci tak
Ja bym na Twoim miejscu robila killer abs i zastanawiała się czy ripped czy yoga
Killer abs jest na konkretną partię ciała, więc jak chcesz pracować nad problematycznym rejonem jak np brzuszek to rób to.
Joga Jillianowska to nie standardowa joga. ćwiczysz wytrzymałość mięśni, mięśnie stabilizujące. Ćwiczenia nie są takie proste, pot leci strumieniami, jeśli jakiś czas trenowałaś siłowe to warto by było Twoje swieżo nabyte mięśnie wzmocnić przed dalszym rozwinięciem.

Jeśli wolisz ćwiczyć trening obwodowyjakim jakim jest ripped (3 minuty siłówki, 2 min cardio i 1 min abs), to rób obwodowy

Zgodnie z moim pamiętniczkiem jak testowałam Ripped i Jogę Meltdown to spalone kalorie były podobne ALE przy ripped centymetry spadną jeśli będziesz zdrowo się odżywiała. Mięśnie będą Ci się nadal rozbudowywać więc wagowo możesz tego nie odczuć. Jeśli chcesz widzieć efekty na wadze radzilabym zrobić jogę, bo ona wzmocni Twoje nabyte mięśnie, poprawi kordynację ruchu. Są chyba 2 levele więc np możesz robić jogę przez 5 dni w tyg (level 1 przykładowo robisz 2 tyg i level 2 też 2 tyg)

Dlatego też ja na Twoim miejscu robiłabym jogę i killer abs. Poza tym po BR ripped wydaje się lżejszym programem ( ostatnie treningi z BR to rzeźnia, zwłaszcza cardio )
__________________
“Feel the fear - do it anyway!”

Edytowane przez qatar
Czas edycji: 2014-06-17 o 09:56
qatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując