Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grażyna Zbrzeźniak -ciąg dalszy Mojej Metamorfozy..." Sablewskiej sposób na..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-15, 23:38   #2
GrazynaZbrzezniak
Przyczajenie
 
Avatar GrazynaZbrzezniak
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 25
Dot.: Grażyna Zbrzeźniak -ciąg dalszy Mojej Metamorfozy..." Sablewskiej sposób na..."

Dzisiaj chciałabym Wam napisać parę słów o tym skąd wzięła się moja nadwaga.

Trzy lata temu postanowiłam zabrać się za siebie. Delikatnie mówiąc byłam duża Złe nawyki żywieniowe i tony słodyczy pochłanianych po kryjomu odbiły się negatywnie na moim wyglądzie. Pewnego dnia weszłam na wagę i gdy zobaczyłam liczbę 83... pomyślałam, że mam zepsutą wagę. Poprosiłam męża żeby kupił nową... na nowej wyświetliło się 83,5 kg załamałam się. Był to dla mnie zimny prysznic. Chciałam schudnąć za wszelką cenę. Próbowałam różnych diet: redukcyjnych, Dukana, Weight Watchers... Było ciężko. Po pewnym czasie doszło do mnie, że wszystko siedzi u mnie w głowie. Dopóki nie poukładamy sobie wszystkiego w środku nas, nic z odchudzania nie wyjdzie... Zaczęłam interesować się psychodietetyką i psychologicznym podejściem do problemu redukcji wagi. Dzięki pracy nad sobą, zmianie nawyków żywieniowych, ruszeniu d... z kanapy schudłam przeszło 20 kg. Byłam najszczęśliwszą osobą na świecie Myślałam, że nic złego już mnie nie spotka... Jednak życie to nie bajka i nigdy nie może by za dobrze. Problemy, kłopoty, stresssssssss......

Zaczęłam źle się czu
ć, było mi ciągle zimno, zasypiałam na stojąco, nie miałam siły żyć. Wizyta u lekarza, diagnoza: NIECZYNNOŚĆ TARCZYCY, HASHIMOTO !!!!! To zabrzmiało jak wyrok, świat mi się zawalił. Zaczęłam brać leki Euthyrox... Poczułam się trochę lepiej, jednak to co zaczęło się dziać z moją wagą było przerażające. Tyłam w oczach. Codziennie wchodziłam na wagę i codziennie było coraz więcej. Miałam wrażenie, że tyję nawet od wdychanego powietrza. Byłam napuchnięta, ociężała, na dodatek ciągłe wahania nastroju. Było coraz gorzej. Gdy osiągnęłam wagę 85 kg powiedziałam STOP !!! Ja nie chcę tak żyć , muszę coś zmienić bo zwariuję !!!

Postanowiłam zrobi
ć coś szalonego... coś spektakularnego.... coś czego nigdy nie zrobiłam.... Zgłosiłam się do programu telewizyjnego "Sablewskiej sposób na..." i tak się zaczęło. Zaczęłam zmieniać moje życie. Pracowała na to cała ekipa ludzi:

*Majka dała mi motywację, była moim wiatrem w żagle i motorem całej metamorfozy...
*Cała ekipa ludzi pracująca przy produkcji programu, czyli:
Ela Lange-psychodietetyczka: wspaniały człowiek i niesamowity fachowiec, która pracowała nad nawykami i sferą psychiczną,
Dawid Woźniakowski- trener, który sam zmaga się z chorobą jednak pomimo tego potrafi by
ć inspiracją i przykładem dla innych, że choroba to nie wyrok
Damian Kruklis - trener osobisty, który
ćwiczył ze mną niemal codziennie, żebym w rezultacie straciła 10 cm w biodrach przez niecały miesiąc
Ewa Aniołkowska- która opiekowała się mną jak przyjeżdżałam do Warszawy
Madzia Kupis- moja "siostra bliźniaczka" i bratnia dusza , którą odnalazłam wśród uczestniczek programu.

Na mój sukces pracowała też moja rodzina, mój kochany mąż i 3 wspaniałe córeczki, byli
dla mnie wsparciem, pomagali przetrwa
ć kryzysy, których nie brakowało !!!


Zaczęłam pracować nad zmianą nawyków, odstawiłam słodycze, zaczęłam przyjmowa
ć suplementy TLF do tego siłownia oraz zbilansowana dieta. Na wyniki nie trzeba było długo czekać . Waga powoli zaczęła spadać . Na początku nie wierzyłam za bardzo... Podchodziłam do tego sceptycznie. Jednak po tygodniu zaczęłam wierzyć , że mi się uda. W czasie programu schudłam prawie 5 kg, po programie kolejne 3kg. W sumie jest mnie o 8 kg mniej. A to dopiero początek... Moja metamorfoza nadal trwa.

Chciałabym waży
ć 66 kg, brakuje mi do celu 11 kg. Daję sobie na to czas do Świąt Bożego Narodzenia.

Chciałabym by inspiracją dla innych kobiet, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Nawet jeżeli jesteśmy chore trzeba spróbować walczy
ć o siebie i o swoje szczęście. Jeżeli mnie się udalo to Wam też z pewnością się uda. Wystarczy tylko chcieć !!!







Edytowane przez GrazynaZbrzezniak
Czas edycji: 2016-03-16 o 18:14
GrazynaZbrzezniak jest offline Zgłoś do moderatora