Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-06, 18:27   #2132
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nooo, spadłyśmy już chyba na 5.stronę

Jak tam, kupiłyście coś w Rossmannowej promocji? Ja miałam dziś iść po lakiery, ale taka ulewa, że zrezygnowałam. Może jutro
Ostatnio za to poszalałam z pielęgnacją i zrobiłam zamówienie z Bielendy na maskę algową arbuzową z serii profesjonalnej, serum Super Power Mezo Serum (te ich nazwy mnie rozwalają ) i krem na noc na pierwsze zmarszczki 30+ Technologia 7D Na razie najbardziej podoba mi się maska i serum. Chyba w kolejnym miesiącu zamówię coś jeszcze z serii profesjonalnej.
Mnie ostatnio rozwalił jakiś balsam antycellulitowy Eveline "ultradźwięki"
Wczoraj kupiłam cień L'Oreal Cafe Saint Germain - na razie jest super i nawet żałuję, że nie wzięłam innego koloru dziś miałam jechać po burżujkowy Rouge Velvet, ale też pogoda pokrzyżowała mi plany, liczę, że jutro się uda przyjrzę się jeszcze lakierom Sally Hansen (ale to niekoniecznie )

kusi żel z peelingiem Palmolive Glamorous, ale póki co widziałam tylko w wersji 500ml, a to za dużo i inne wersje zapachowe, bo wydają się świetne na lato

ciekawe, jak tam Iza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg palmolivearomasensations_range.jpg (120,8 KB, 18 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując