Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-12, 20:02   #2141
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Rouge Velvet, raz miałam na ustach, ale to mocny kolor i na razie mi nieswojo w nim

Wczoraj kliknęłam pierwsze w życiu meliski mam nadzieję, że będą wygodne, bo szalenie ciężko mi takie znaleźć
A jaki to kolor?

Jakie, jakie?I gdzie?Bo ja bym chciała te szpilki z sercem...rozważam do sukni...Tylko boję się w ciemno tyle wydać i nie wiem zupełnie gdzie szukać...

Co do promocji w R. to nie skorzystałam prawie wcale, ale nie żebym nie chciała
Do twarzy nic mnie nie skusiło, z tuszami od jakiś 2 m-cy nie mam styczności, bo pojawiła mi się paskudna alergia na powiece i czekam na testy
A do ust chciałam tylko 3 nowe kolory Rouge Velvet (uwielbiam te szminki i w ogóle ostatnio mam manię "ustową". Tylko w ostatnim czasie wpadły mi 2 kredki burżuja, 5 x Rouge Velvet i 2 błyszczyki w tubce Catrice, b.polecam!) i w końcu kupiłam w SP, bo w R. nie było szans a cena taka sama.

Jak widać są jeszcze NK wśród nas

Właśnie, co z Izą?Ostatnio widziałam się z Elą naszą i też się zastanawiałyśmy a 2 dni potem siedząc na paznokciach widziałam męża Izy z maleństwem w wózku, więc to chyba już
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując