Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-16, 01:34   #2142
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej!
Wy mówicie, że nic lub mało kupiłyście w promocji w Rossmannie - ja o niej w ogóle nie wiedziałam, mimo że mam koło siebie Rossmanny

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ciekawe, jak tam Iza

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Właśnie, co z Izą?Ostatnio widziałam się z Elą naszą i też się zastanawiałyśmy a 2 dni potem siedząc na paznokciach widziałam męża Izy z maleństwem w wózku, więc to chyba już
Tak, to już I w dodatku jutro minie 4 tygodnie! Przepraszam, że wcześniej nie pisałam, trochę brak mi ostatnio czasu na cokolwiek Mały całkiem ładnie śpi w nocy (oczywiście budzi się, ale głównie na jedzenie) - dziś właśnie ma pierwszą noc, kiedy jest na jedzony a nie śpi, dlatego postanowiłam tu wejść w końcu
Tak w skrócie to rodziłam znów w Św. Rodzinie, szpital polecam na przyszłość warszawiankom. Ja na razie nie planuję więcej korzystać


Mój nałóg kosmetyczny na razie jest całkowicie przyćmiony innymi potrzebami - od marzeń o nieprzerwanym śnie przez 8 godzin (nie zdarzyło się od... 2013 roku) po wyjściu do teatru

Ale powiem Wam, że jestem niesamowicie szczęśliwa i gdyby nie moje słabe samopoczucie w ciąży i to, że jeszcze nie zapomniałam porodu, to chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując