Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwne bóle.
Wątek: Dziwne bóle.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-04, 14:55   #1
Beatka2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 38

Dziwne bóle.


Witam!

Postanowiłam odezwać się w tej sekcji. Moja miesiączka zawsze była nieregularna. Dzisiaj jest już 42 dzień cyklu, a ona nadal się nie pojawiła. Jest to dla mnie niepokojące, gdyż mój ostatni tak długi cykl miał miejsce w maju zeszłego roku i trwał 40 dni. Muszę nadmienić, że od początku 2018 roku miesiączki są dla mnie strasznie bolesne. Już dwa tygodnie wcześniej czuję bóle brzucha i kręgosłupa. Tak jest i tym razem. Czuję ból, a mój śluz wygląda na miesiączkowy, czyli niby wszystko normalnie, ale do tej pory miesiączka pojawiała się najcześciej w przedziałach 31-37. Powiedzcie mi, co może być powodem? Byłam już u dwóch ginekologów, ale zostałam odprawiona z kwitkiem. Na 28 sierpnia jestem umówiona do następnego, ale nie mam pojęcia na co się przygotować.

Nie, to na pewno nie ciąża. Nie uprawiam z partnerem seksu z penetracją, a nawet podczas pettingu jego sperma nie miała jak trafić do środka.

Dlatego właśnie tak mnie to zastanawia. Muszę nadmienić, że waga mojego ciała często drastycznie się zmienia - cały czas walczę z nadwagą, czasem nieskutecznie. Ostatnio też stresowałam się dość mocno tym czy się dostanę na studia. Czy ten błahy powód jest wystarczający, aby okres się spóźnił czy to może być coś poważniejszego? Dodam też, że byłam ostatnio na wyjeździe. Dwa tygodnie spędziłam na wschodnim krańcu Polski, a ja mieszkam przy zachodnim. Podróż w jedną stronę trwała około 6-7 godzin.
Beatka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując