Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-11-13, 15:11   #66
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Pigeons Pokaż wiadomość
Moje antyki Nie są to moi ulubieńcy ale jakoś tak mi szkoda się ich pozbyć... Uwielbiałam za to bez, którego też już nie ma.
Ale skarby [emoji7] Bambusa zazdroszczę szczerze [emoji7]
Werbenę też mam i jeszcze zieloną herbatę, siedzą w szafce i czekają sama nie wiem na co, zamiast używać to oszczędzam... aż zwietrzeją [emoji23]
Bez pamiętam, choć to nie moja bajka, był niezwykle trwały [emoji172]



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88283364]mój identycznie kiedys mi pol żelu do twarzy tak zużył -tez w takiej butli jak zele z pompką i marudził, ze wcale się nie pieni.
dzieki za opinię nt wody



tez mam stara Werbenę YR zachomikowaną


Chcialam pokupowac jakies zestawiki kosmetyków na prezenty dla kobiet z mojej rodziny i nie wiem co...
Teściowo ostatnio skomentowała "przy okazji' ze te kosmetyki z rochera to takie "nieciekawe" (dawałam jej zwykle kremy do twarzy, czasem balsam lub żel) wiec jej juz w ogole nie wiem co kupić. Ona za to avonowe lubi, a ja kompletnie sie na nich nie znam i dojśc nie mam (chyba inny wątek na wizażu musze poszukac [/QUOTE]U mnie wszystko opisane, a i tak chłop się myli 🤣

Muszę porównać ta starą werbenę z nową, mam teraz obie, ciekawe jak wypadną [emoji848]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując