Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze książkowe grzechy cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-06, 09:56   #409
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz. VII

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Ale nie wiadomo, czy pod koniec kwietnia wszystko się zakończy, czy w maju będzie dalszy ciąg tego szaleństwa...
Moim zdaniem będzie ciąg dalszy co przeraża z punktu widzenia gospodarki. Czeka nas trudny czas.


Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Skończyłam ten reportaż o autyzmie i taki przeciętny. Ten temat nie jest dla mnie wybitnie interesujący i miałam nadzieję, że coś się zmieni, ale właściwie potwierdziły się tylko moje wcześniejsze przekonania i niczego nowego się nie dowiedziałam. Trochę mnie denerwowały postawy niektórych rodziców, przedstawiony świat był za bardzo czarno-biały (niewinni rodzice, zła szkoła, nauczyciele, psycholog źle im powiedział, sąsiedzi źli, bo nasłali kuratora, a to nie ich wina, że mieszkają w 6 osób w 2-pokojowym mieszkaniu, to wina gminy, bo nie dała większego mieszkania). Wcześniejszy reportaż autora ("Żeby umarło przede mną") zrobił na mnie większe wrażenie.
Większość rodziców tak się zachowuje wobec wszelkich problemów z ich dziećmi, nie tylko autyzmu czy aspergera. Kłopoty dzieci to zawsze jest czyjaś winna, nigdy tych rodziców. Niestety, z moich obserwacji tak zawodowych, jak i prywatnych wielu rodziców jest roszczeniowa co do całego świata, ale od siebie niewiele wymaga. Oczywiście nie wszyscy rodzice, ale wielu
Taka postawa denerwuje.

Cytat:
Napisane przez Galiusz Pokaż wiadomość
Polecam "Perfekcyjna żona" JP Delaney,
Szczerze JP Delaney to dla mnie synonim słabego czytadła. Czytałam "Lokatorkę" chyba taki był tytuł i to jedno z najgorszych czytadeł ever Zdecydowanie nic więcej tego autora/autorki nie przeczytam.
Ale post jest chyba ukrytą reklamą Prosimy bez takich
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując