Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze książkowe grzechy cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-04-14, 10:17   #416
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz. VII

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Mam już jednak dość tego - zostań w domu [emoji849] człowiek nawet nie ma się gdzie i po co wyszykować, wyjść, spotkać ze znajomymi...
Posadziłam sobie trochę bratków i tak się nimi wiosenne cieszę [emoji4][emoji254]
Magnolia mam takie same odczucia. Stosuję się do wszystkich zaleceń, ale to siedzenie w domu już męczy. Bardzo to źle wpływa na samopoczucie. Mam bardzo pogorszony nastrój.

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego w te święta Wielkanocne [emoji214][emoji263] przede wszystkim życzę Wam zdrowia, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Oby wszystko wróciło do równowagi.Załącznik 7712715Załącznik 7712718
Mag piękne życzenia Oby jak najszybciej.

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Też spędzam święta tylko we dwoje z chłopakiem. Trochę smutno... Ogólnie ostatnio nie mam humoru, dużo osobistych problemów, mocno też mi doskwiera ta sytuacja i niecierpliwie czekam na zmiany. Podobno już zaraz zniosą niektóre ograniczenia i np. otworzą parki i lasy, tylko trzeba będzie nosić maseczki.
No właśnie, większość ludzi nie umie ich założyć i nosić. Podczas zakupów przedświątecznych widziałam, że większość ludzi zakłada te maseczki poniżej nosa, zasłaniając jedynie usta, a to błąd.
Nie wiem czy te maseczki coś pomogą, jeśli ludzie nie nauczą się z nich prawidłowo korzystać.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując