Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-23, 23:31   #3306
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Piona właśnie zjezdzam do centrum sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałam pisac baw się dobrze.. Ale widzę ostatni post

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Cześć.Jezuuu nie wiem co tu, miałam intensywny tydzień i w niedzielę chrzciny.

Jeszcze teraz, uwaga! Moje dziewczyny nie śpią (bo Karol to padł o 17.30). Mam tu ich kuzynkę i tylko sobie bajki opowiadają,a ja nasłuchuję kiedy w końcu padną...

U nas wczorajsza nocka byłaby całkowicie przespana za sprawą Karola, ale nistety Zośka zechciała obudzić się z krzykiem, obudziła Natkę, obie poszły do nas do łóżka to dla mnie już miejsca nie było poszłam na kanapę do salonu.


Ćwiczę to wiązanie w chuście (bo miałam w domu babeczkę do nauki) ale bez niej jakoś kiepsko mi idzie to dociąganie

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------




no to teraz sobie wyobraź,że ten kolega 3 miesiące starszy t taki jabyś Karola obok niej położyła



mój najczęściej albo do siebie na klatę daje, albo właśnie na matę i kłądzie się obok niego, pokazuje zabawki itp.
Ja i tak nie siedzę, a najczęściej czymś się zajmuję (gotwanie, sprzatanie lub zabawa z dziewczynkami) a to jest jego czas.
Jak chrzciny się udały?
Chuste pomału. Dociagbij raz. Popatrz. Znów Dociagbij. Jaka masz? Karol jak to znosi? Spokojnego Motasz czy płaczące go?

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A ja wróciłam do domu. No powiem tak. Priorytety się zmieniaja. Ale nie każdy jest w stanie to zrozuniec. Mam trochę niesmak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh zapewne opowiadać nie chcesz... Tule

U mnie jakoś dali radę. Młody niezadowolony, smutny wręcz, że poszłam. Helcia się obudziła zjadła 50ml, mąż chciał odbić. Nie odbiła. Jeść już nie chciała. Popłakała trochę i zasnela.

Teraz ma cyc w nagrodę

W ogóle słucham ten webinar wymagające.pl i trochę zglupialam, ciekawe cyz jescze gdzieś można Jej pytanie zadać

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora