Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majowe mamy 2019, cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-24, 10:28   #3319
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
I jak chrzciny?
Mój też się budzi w nocy z płaczem czasem. Ostatnio że misia zgubil. A miś leży jak byk na jego poduszce. No ale zgubił i mama ma ratowacO to to. Moj tez ma czas. Choć przyznam że jak już ma nóż na gardle to zbiera się błyskawicznie Mój usłyszał wytłumaczenie że mama idzie na spacer, a że on spacerowac nie lubi... Jak popłakała tylko trochę to luuz

Wiesz co, mogę opowiedzieć, czemu nie. Zwłaszcza że widziałam że stosunki uległy jakby rozluznieniu, i generalnie miałam wrażenie że coś jest nie tego. No to uslyszalam że moje życie kręci się wokol dzieci, że zrezygnowali z przyjazdów do mnie bo nuda, ze mam wrócić do swojego zycia, czy tam je odzyskać, nie pamiętam, na jedno wychodzi. Także tak. Dodam że osoba bezdzietna. No luz. Po prostu kolejna znajomość zweryfikowana, tylko szkoda tych 10 lat. Ja się tam prosić nie będę o "przyjaźń"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smutne, ale widać że blade mają pojęcie o rodzicielstwie. Szkoda wieloletniej znajomości. Może jak kiedyś sami zostaną rodzicami to się zreflektują.
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Agadzie, smutno trochę. Ja myślę, że dużo winy za takie podejście do sprawy ponosi przekaz jaki jest ogólnie w mediach odnośnie rodzicielstwa: że Twoje życie nie powinno się drastycznie zmieniać, że nadal powinno się stawiać na siebie i swój rozwój, że to dziecko powinno się dostosować do naszego stylu życia blah blah. Nasłuchają się bezdzietni takich rewelacji od celebrytów, którzy mają cały sztab ludzi do pomocy i mają jakieś nierealistyczne wizje rodzicielstwa. Tak się w prawdziwym życiu nie da. Kiedy pojawiają się dzieci chcąc nie chcąc stają się całym naszym światem, tematem rozmów itp. Po prostu jest już inaczej i czasami osoby bezdzietne tego nie ogarniają. Tylko wieloletniej przyjaźni szkoda, no ale cóż.
Bardzo fajnie napisane Przyszli rodzice nasluchają się celebrytów i później narzucają sobie presję żeby żyć z dzieckiem jak wcześniej, a tak się nie da. Przykre, że media robią ludziom taką wodę z mózgu.

Jesteśmy w drodze. Jeszcze godzina i dojedziemy nad morze Mała na razie bardzo spokojna, praktycznie całą drogę przespała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora