Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Boskie rzęsy .... czy jest jakiś sposób?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-11-06, 11:06   #210
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Boskie rzęsy .... czy jest jakiś sposób?

Cytat:
Napisane przez rakkat
Ja mam sposob na super podkrecone rzesy!!! Zadna zalotka ani tusz nie da takiego efektu jak trwala na rzesy. Nie trzeba specjalnie szukac salonu, bo mozna ja zrobic w domu posiadajac oczywiscie odpowiedni zestaw do robienia trwalej. Kazda rzeska idealnie jest podkrecona, bez zadnych zalaman pod katem prostym, waleczki sa roznych rozmiarow w zaleznosci od dlugosci rzes, a zabieg wcale nie niszczy rzes, ja robie srednio co trzy tygodnie w warunkach domowych. Wczesniej jezdzilam specjalnie na trwala do salonu, ale kosmetyczka nigdy mi dokladnie nie nawinela na waleczki wszystkich rzes, teraz ja sobie robie to sama precyzyjnie. Na tak zakreconych rzesach kazdy tusz wlasciwie ladnie sie prezentuje, ale ja uzywam L'Oreala Double Extension (raz baza biala i raz lub dwa razy w zaleznosci od efektu czarny), po pomalowaniu rozczesuje rzesy grzebyczkiem z MA Caligraphy czystym od tuszu. Efekt jest taki, ze mam morze ladnie podkreconych rzes.
Pozdrawiam
napisz prosze gdzie to kupujesz i za ile?
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując