Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ekskluzywny klub Stojące nad grobem-wstęp powyżęj 25lat
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-14, 22:48   #18
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Ekskluzywny klub Stojące nad grobem-wstęp powyżęj 25lat

LAST BUT NOT LEAST
Cytat:
Napisane przez ellachris Pokaż wiadomość

manna

od trzech dni wypijam kubek manny waniliowej na mleku co to nick'i potrafią z człekiem zrobić
ha, dobrze, że nie jestem kaszanką, bo byś miała super dietę
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
melduję się z opioidami, fajno jest
wiadomo, tradycyjnie po krakowsku


D0lce, witamy i na wkupne czekamy


Heh, trochę szkoda poprzedniej części Nikomu już nie będzie się chciało nadrabiać wszystkich postów (ukradkiem - agusia lub nie)... Znów będą się śmiać z Napletka i tak dalej.

Urońmy łezkę nad pierwszą w historii "Stojących nad grobem" śmiercią męczeńską
Wątku, części 1, kochałyśmy Cię jak naszą utraconą młodość!

P.S. Olla, dziękuję za literówkę w tytule sequela, od razu widać, że nie jesteśmy pierwszej młodości (aż kusiło, by napisać świeżości ). Zrobimy Ci zrzutę na lepsze pingle .

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
To moze i ja wpadne do Was ;-) Mam 31lat
Wkupne hmmm moze to?
hmm, a opisz to, co tam jest, bo oczy już nie te, nie dowidzammmm
Cytat:
Napisane przez malagaw Pokaż wiadomość
Jaki fajny wątek Jako istota już jakiś czas po 25 urodzinach, pozwolę sobie porozglądać się tu dyskretnie... a może i za chwilę się ośmielę i nawet napiszę coś sensownego (stara co prawda już jestem, ale z nieśmiałości chyba nie wyrosłam )...
Witamy, witamy, ależ tłoczno, widać, że zwęszyłyście imprezkę, babiny . Jako staruszki, nie przychodzicie chyba z pustymi łapkami? Czym nas poczęstujecie?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2011-03-14 o 22:50 Powód: edit, bo krusiak coś przytarmosiła ;)
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując