Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2021 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-17, 16:42   #560
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zapowiedzi muszą być tylko z waszego obecnego miejsca zamieszkania. więc w sumie zależy co tam podawaliście przy protokole. ale jeśli tż mieszka w swojej parafii to ksiądz powinien sobie to od razu sam ogarnąć. mam na myśli... to by było zupełnie bez sensu, gdyby ksiądz z tej parafii pisząc protokół wypisał wam kartkę do zapowiedzi, żebyście wrócili do niego za tydzień prosić żeby wygłosił te zapowiedzi. tak że to powinno iść 'automatycznie'. no ale ostatecznie zależy od księdza
Każde z nas mieszka w innej. Bierzemy ślub w parafii narzeczonego. W sumie tylko ja dostałam kartkę do zapowiedzi.
Sam nalegał na kościelny, ale to ja muszę o wszystkim myśleć [emoji849] Bo się okaże na dwa dni przed ślubem, że jednak nam go nie udzieli, bo nie było zapowiedzi u niego [emoji23]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dokładnie taka była moja myśl...
Nie zdążyłam zapytać ile, wyciągam portfel a ten "150 zł". Szczerze, chciałam 50 dać.

U mnie zapowiedzi są w obu parafiach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masakra. Ja dam 100 zł, bo tylko tyle mam gotówki wyciągniętej, nie operuję gotówką 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując