Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Długie karmienie piersią...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-30, 07:28   #1
es7ef
Raczkowanie
 
Avatar es7ef
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 75
Send a message via Skype™ to es7ef

Długie karmienie piersią...


Witam, mam takie pytanie. Poniewaz wypadaja mi wlosy i nie znam przyczyny szukam podpowiedzi.... Nie robilam badan do tej pory bo mam male dziecko, maz pracuje po 14 godzin i nie mam z kim zostawic, a teraz te grypy i nie chce ciagac go po przychodniach ,prywatnie za drogo itd. Prosze mi powiedziec czy dlugie karmienie piersia moze miec wplyw na wypadanie wlosow. Zaczelo sie powoli odkad dziecko zostalo odstawiane ok 2 - 3 miesiace temu... Miedzy czasie rozjasnialam tez wlosy i wzmoglo to wypadanie... Moze i to jest powod wypadania. Czytalam gdzies ze zaprzestanie karmienia ma wplyw na wypadanie, ze moga wypadac. W tej chwili synek od 2 tygodni nie jje piersi juz wogole... Dodam ze karmilam ponad 2,5 roku. Bralam bio silica przez miesiac grudzien a teraz biore vitapil rowniez miesiac czyli dwa miesiace jestem na suplementach. Czy to moze byc od odstawiania ?? Pisalam juz w watkach moich o tym, dziewczyny pisalaly ze moga to byc zlamane wlosy a nie wypadajace poniewaz te wlosy co wypadaja nie maja odrostu ciemnego a mam je blond, ale znajoma fryzjerka wczoraj ogladnela tego ulamanego wlosa i stweirdzila ze to cebulka i ze caly wypada ,niewiem co myslec. Z gory Dziekuje za odpowiedzi
__________________
"Zawsze celuj w księżyc, bo nawet, jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami"

Madzia

Edytowane przez es7ef
Czas edycji: 2013-01-30 o 07:31
es7ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując