Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2020 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-27, 20:14   #54
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Nowy wątek.

Jeszcze muszę nadrobić ten stary.



Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja nie do końca.
Chciałam mieć coś porządnego i ładnego, ale względnie tanio. To przed przecinkiem się (chyba) udało
Ale tak z ciekawości mierzyłam i takie po 9k... Włoskie produkcje. Na straszny syf trafiłam! Dlatego cieszę się, że wspieram polskich przedsiębiorców.
Za to oszczędzam na dodatkach. Buty, biżuteria, narzutka, welon, planuję wydać łącznie nie więcej niż 200zł. W drodze do mnie welon za 7,48 i kolczyki za 9,41.
Jeszcze co do bukietu to wpadłam na szalony pomysł... Moja babcia ma bez koło domu! Co o tym myślicie? Odpadłoby pewnie z 200-300zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też chcę przyoszczędzić na dodatkach. Z biżuterią popłynęłam trochę, bo zamówiłam 3 komplety na ali i niestety bransoletki są na mnie za długie i nie idzie ich skrócić (wg zdjęć myślałam, że się da), bo te oczka są jakby zespawane. Jedną mi się udało normalnie skrócić, ale najmniej mi się podoba. Kolczyki tylko jedne mi siadły, a pozostałe są zbyt masywne do mnie (tak mi się wydaje).

W poniedziałek przyszedł welon z aliexpress - 3m, dwuwarstwowy koszt 33 zł. Nawet dobrze wygląda, nie jest sztywny, ładnie się "leje". Dziś dotarły buty taneczne - koszt 53 zł + koszty jakie mi wyjdą u szewca, za zrobienie podeszwy i wymianę fleka na jaśniejszy. Jestem z nich zadowolona, są wygodne, mam nadzieję, że tą podeszwę uda się zrobić, żeby była jaśniejsza, bo ta aktualna trochę przeraża.

Narzutkę chcę zamówić z takiej jednej strony na fb i ta co chcę jest najdroższa - 120 zł.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora