Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-26, 11:57   #2
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: "Domowe SPA" z Silk epil 7 Skin spa :)

Czas na relację z pierwszego użycia!

Na pierwszy ogień poszła nasadka peelingująca. Trochę się bałam użycia po prysznicem, W WODZIE, no bo jak to tak Wcześniej nie miałam do czynienia z depilatorem, którego można używać na mokro. Ale szybko się przemogłam

Przed użyciem depilatora, musiałam go oczywiście naładować. I tutaj pierwsze zaskoczenie: depilator rzeczywiście ładuje się równą godzinę, czyli informacja od producenta w 100% prawdziwa. Tak więc po godzinie napiętego oczekiwania przystąpiłam do boju

Nasadką peelingującą potraktowałam na początek dekolt i ramiona. Używanie tej szczoteczki jest przyjemne, nie ma mowy o żadnym uczuciu dyskomfortu/bólu. Po prostu takie mizianko pod prysznicem Peelingowałam się z pomocą żelu-kremu pod prysznic i ku mojemy zdziwieniu nie było piany.

Moja skóra po użyciu była lekko zaczerwieniona - działa! Przyszedł czas na nogi. Przy złuszczaniu wykonywałam różne ruchy: od okręznych poprzez w kratkę, do góra-dół.

Po użyciu szczotki peelingującej skóra jest naprawdę gładka! No i nie musimy się namachać przy peelingu - robotę odwala za nas szczoteczka

Jako bonus wrzucam fotki depilatora i magicznego woreczka na przechowywanie. Chciałam uchwycić brokat mieniący się na urządzeniu, ale niestety się nie udało No cóż, jak się nie ma, co się lubi...



Edytowane przez P-o-n-y
Czas edycji: 2013-07-26 o 12:00 Powód: dodanie zdjęć
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora