Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-07-22, 11:10   #3790
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 61.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Co polecacie do walczenia z wilgocią w pomieszczeniu? W gabinecie mam jakieś 20 roślin doniczkowych, więc w te upały, jak to parowało, to uczucie jak w saunie. Nie muszę dodawać, że to wpływa niekorzystnie nie tylko na samopoczucie, ale i jakąś elektronikę, może też pojawić się grzyb na ścianach itd.
Osuszacz elektroniczny czy bawić się w miarę potrzeby tymi wkładami osuszającymi?
Te tanie pochłaniacze pomagają, ale szałowej różnicy nie robią. Zimą miałam trzy ustawione na parapecie w pokoju o powierzchni ok. 18m2, mimo ich stosowania po szybach spływała mi woda a wcale nie miałam jakiejś dużej wilgotności (po prostu kiepska wentylacja + ciepło w domu i mróz na dworze). Kiedyś testowałam też mały elektryczny osuszacz, taką kostkę 20x20x20 cm który kosztował około 100 zł i to też było badziewie, zbierał chyba jeszcze mniej niż te tanie wkłady.
Znajomy ma w domu super osuszacz, ale to już dość drogi interes bo to coś w stylu oczyszczacza powietrza i kosztował ponad 1000 zł. Tylko on rzeczywiście fajnie zbiera wodę, po całym dniu potrafi wypełnić zbiornik o pojemności ponad 1L.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując